Warning: session_start(): open(/opt/alt/php72/var/lib/php/session/sess_3afddbbb581ff70681eb79844334c93d, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/marketop/public_html/system/library/session.php on line 69Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /opt/alt/php72/var/lib/php/session) in /home/marketop/public_html/system/library/session.php on line 69 Припливно-витяжні установки Gree

Вас вітає мережа магазинів Gree

Припливно-витяжні установки Gree

В сучасному світі усі виробники кліматичного обладнання і Gree використовують термін  «вентиляція ERV» для позначення вентиляційного устаткування, що повертає теплову енергію.

Що таке EVR?

ERV – скорочення від Energy Recovery Ventilation.

Система вентиляції з пластинчастим рекуператором застосовується для подачі в приміщення чистого свіжого повітря з вулиці і зворотного виведення охолодженого відпрацьованого повітря з приміщення.

Основа блоку рекуперації припливно-витяжної установки – високоефективний пластинчастий теплообмінник. У комплекті поставляється два фільтри для тривалої експлуатації. Спеціальна конструкція установки, використання новітніх технологій і якісних матеріалів забезпечують високу продуктивність і низьке енергоспоживання при роботі припливно-витяжної вентиляції.

Вентиляційні установки припливно-витяжного типу можуть застосовуватися в побутових і громадських приміщеннях для забезпечення ефективного повітрообміну.